دکتر رحمت الله حافظی مرکز گوارش بیمارستان شریعتی ddri
  • سفارش پروژه
  • پشتیبانی
(1) 2 »
(10104 بار خوانده شده)

ساختمان پژوهشکده بیماری های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی تهران در بیمارستان شریعتی افتتاح شد. این مراسم به حضور آقایان دکتر لاریجانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران ،دکتر قانعی معاون وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی، و دکتر ملک زاده رئیس مرکز تحقیقات گوارش و کبد برگذار گردید. وب سایت این مجموعه به آدرس www.ddri.ir توسط تیم محتوا امکان سنجی - توسعه و طراحی شده است.

(9971 بار خوانده شده)

تیم محتوا با افتخار اعلام مینماید ماژول جدیدی برای ایجاد و مدیریت صفحات ایستا و پویا توسط این گروه نوشته شده و پس از اتمام مراحل تست و رفع ایراد برای نصب بر روی وب سایت های جدید آماده میباشد. این ماژول در تمام بسته های محتوا قابل استفاده است و امکان ایجاد صفحه ها و شاخه ها به تعداد نا محدود را فراهم می آورد.

 

با استفاده از این ماژول امکان ایجاد بخش خبری ساده یا بخش های معرفی محصولات و خدمات و صفحات ایستا به هر شکل و تعداد مورد نظر و تنظیمات نمایشی متفاوت وجود دارد. این ماژول در وب سایت های جدید طراحی شده توسط گروه محتوا نصب میشود. برای مشاهده بخشی از امکانات نسخه ۱ این ماژول به اینجا مراجعه نمایید

(10989 بار خوانده شده)

هدف از توسعه و انتشار این نسخه رفع ایرادات مشاهده شده در نسخه محتوا ۲.۵.۰ می باشد . تمامی وب سایت های مشتریان به این نسخه جدید به روز خواهند شد .

(9751 بار خوانده شده)

ضمن عرض تبریک به مناسبت سال جدید به اطلاع تمامی مشتریان عزیز میرسانیم سیستم پشتیبانی پروه محتوا در طول تعطیلات نوروزی ۲۴ ساعته در خدمت شما مشتریان عزیز میباشد . در صورت بروز هر گونه مشکل مشابه روز های عادی با استفاده از سامانه پشتیبانی اقدام به پیگیری مشکل خود نمایید

 

تیم محتوا

(12151 بار خوانده شده)
این نسخه از محتوا شامل تغییرات زیادی از جمله به روز رسانی کامل ماژول سیستم و رفع ایرادات امنیتی و اضافه کردن چند قابلیت جدید مثل قرار گیری بلاک ها در هر قسمت وب سایت و ... میباشد .

این نسخه از محتوا با php 5.2 و mysql 5.1 به بالا کار خواهد کرد . در این نسخه ماژول سیستم به طور کامل بر اساس تکنولوژی Ajax باز نویسی شده است . چند قابلیت جدید به آن اضافه شده است .